Apie mus

Jei valandėlei trokštate pabėgti nuo kasdienybės, rutinos ar tiesiog išmėginti kažką nepaprasto, kviečiame užsukti į Indijos dvasia ir aromatais dvelkiantį Sue‘s Indian Raja restoraną.

Restoranas įsikūręs pačioje miesto širdyje, šalia Gedimino prospekto, kur ragaudami įvairiausius patiekalus galite grožėtis Katedros aikšte.

Sue‘s Indian Raja – elegantiškas, autentiškomis dekoracijomis puoštas restoranas, kur kiekviena detalė sukuria nepriekaištingai malonią atsmosferą. Atvėjus restorano duris, Jus pasitiks autentiška Ganešo statula, Indijai būdingas spalvų kaloritas, mažiausiais veidrodėliais puoštos sienos – visa tai leis Jums pasinerti ir mėgautis Indijos dvasia nekeliant kojos iš sostinės.

Restoranas siūlo plačia įvairovę indiškų patiekalų, tad kiekvienas ras sau tinkamą: aštrūs kariai, tikroje krosnyje kepti tandori, užkandžiai – samosa, pakora, čiatas ir t.t. Vegeratai taip pat galės išmėginti egzotiškų patiekalų iš labai plataus meniu. Sue‘s Indian Raja laikosi aukščiausių normų, patiekiant visada tik šviežią ir aromatingą maistą. Svarbu paminėti, jog Sue‘s Indian Raja naudoja tik tuos prieskonius ir ryžius, kurie yra atrinkti ir atvežti tiesiai iš Indijos, todėl patiekalai tampa autentiški ir neatkartojami neturint šių elementų. O vyrėjai iš Indijos pasirūpins, kad Jūsų maistas būtų pagamintas pagal visus reikalavimus, indiško maisto standartus ir patiektas autentiškuose induose.